Lekker lokaal Hoofddorp
Ben jij op zoek naar typische Hoofddorpse lokale producten of souvenirs? In Hoofddorp Winkelstad barst het van de lokale producten die allemaal bij onze lokale ondernemers te koop zijn. Van thee tot aan een skyline en alles daartussenin! Wij hebben ze voor jullie in een handig lijstje gezet, zodat jij ook precies weet waar je deze unieke en lokale producten kunt kopen. Een leuke tip; maak een Hoofddorps pakket! je hebt zomaar een mooie mand voor moois en lekkers.
![Hoofddorpse thee](https://hoofddorpwinkelstad.nl/wp-content/uploads/2023/02/IMG_0482-scaled.jpg)
Simon Lévelt
Polderplein 106
hoofddorp.pp@simonlefelt.nl
Hoofddorpse thee
Groeten uit Hoofddorp
Een zakje vol losse thee van ongeveer 40 gram is altijd leuk om cadeau te geven aan de echte thee liefhebber.
Een geurige, volle thee die volgens een geheim recept is samengesteld door de theemakers in de koffie en thee winkel aan het Polderplein.
![Hoofddorpse likeur](https://hoofddorpwinkelstad.nl/wp-content/uploads/2023/02/IMG_0485-scaled.jpg)
Simon Lévelt
Polderplein 106
hoofddorp.pp@simonlefelt.nl
Hoofddorp’s genot
Likorette
In een strakke designfles een uniek drankje voor bij de koffie natuurlijk van likeur & jeneverfabriek Amsterdam, exclusief verkrijgbaar bij Simon Lévelt Hoofddorp.
De smaken van vanille, Bulgaarse roos, sinaasappel en amandel zorgen voor een ware smaaksensatie.
Een verrukkelijk drankje!
![Hoofddorpse koffie](https://hoofddorpwinkelstad.nl/wp-content/uploads/2023/02/IMG_0482-scaled.jpg)
Simon Lévelt
Polderplein 106
hoofddorp.pp@simonlefelt.nl
Groeten uit Hoofddorp koffie
Een zak vol heerlijke volle en biologische koffie met een traditioneel rijk aroma. De melange van Arabica en Robusta koffie zorgt ervoor dat er een heerlijk kopje echte Hoofddorpse koffie gedronken kan worden.
In zakken van 250 gram en met een leuk etiket waar de groeten uit Hoofddorp gezellig op prijkt.
![Hoofddorpse Grillworst](https://hoofddorpwinkelstad.nl/wp-content/uploads/2023/02/IMG_0490-scaled.jpg)
Slagerij Gelderblom
Polderplein 232
hoofddorp@slagerijgelderblom.nl
Hoofddorpse grillworst
Deze grillworst wordt volgens een 75-jaar oud recept van Peter en Connie nog steeds op een traditionele manier gemaakt. Van heinde en verre komen klanten naar Slagerij Gelderblom om een heerlijk stuk mee naar huis te nemen.
De medewerkers kijken er nooit gek van op als de Hoofddorpse grillworst mee op vakantie gaat of wordt meegenomen naar familiebezoeken in binnen- en buitenland.
Wees gewaarschuwd! Heb je het geproeft, dan wil je eigenlijk nooit meer anders!
![Hoofddorpse rollade](https://hoofddorpwinkelstad.nl/wp-content/uploads/2023/02/IMG_0493-scaled.jpeg)
Slagerij Gelderblom
Polderplein 232
hoofddorp@slagerijgelderblom.nl
Hoofddorpse rollade
Of je deze rollade gemaakt van buikspek en filet met mosterd nou op een heerlijk broodje doet of zo uit het vuistje. De smaak is tongstrelend en van buitengewone kwaliteit.
Je laat de Hoofddorpse rollade precies afsnijden zoals jij dat wilt en ook het gewicht bepaal je natuurlijk helemaal zelf. Wij weten zeker dat als het ietsjes meer is, iedereen volmondig JA zegt en er heerlijk thhuis van gaat genieten.
![Haarlemmermeer skyline lokaal haarlemmermeer](https://hoofddorpwinkelstad.nl/wp-content/uploads/2023/02/Haarlemmermeer-skyline.jpeg)
IXIXI Wat jij niet ziet
Polderplein 244
ixixiwatjijnietziet.hoofddorp@gmail.com
Skyline Haarlemmermeer
De skyline van Haarlemmermeer bestaat uit een aantal herkenbare iconen zoals: de Witte Kerk in Nieuw-Vennep, het Mannetje van Hoofddorp, Gemaal De Cruquius, verkeerstorens Schiphol, Calatravabrug, Gemaal Hoofdweg Oost (Witte pomphuisje), Margaretha’s Hoeve en Korenmolen De Eersteling.
De wanddecoraties zijn uitgesneden uit 3 mm MDF platen. De wanddecoratie skyline Haarlemmermeer is verkrijgbaar in verschillende afmetingen, hierdoor is er altijd een passende wanddecoratie voor jou.
![Meerbonk lokaal](https://hoofddorpwinkelstad.nl/wp-content/uploads/2023/02/Schermafbeelding-2023-02-06-om-16.17.27.png)
Patisserie Rogier
Kruisweg 642
info@patisserierogier.nl
Gebak Meerbonk
![Meerse Mopjes](https://hoofddorpwinkelstad.nl/wp-content/uploads/2023/02/Screenshot_20230209_101410_Chrome.jpg)
Patisserie Rogier
Kruisweg 642
info@patisserierogier.nl
Meerse Mopjes
Met liefde gebakken en dat proef je!
![Haarlemmermeerse honing](https://hoofddorpwinkelstad.nl/wp-content/uploads/2023/02/IMG_0497-scaled.jpg)
Deli K’s
Concourslaan 98
ingrid@deli-ks.nl
Haarlemmermeerse bloemenhoning
![Hoofddorpse zoen](https://hoofddorpwinkelstad.nl/wp-content/uploads/2023/02/IMG_0506-2-scaled.jpeg)
Bakkerij Gorthuis
Kruisweg 953
bestel@bakkerijgorthuis.nl
Hoofddorpse zoen
![Hoofddorpse notenmix](https://hoofddorpwinkelstad.nl/wp-content/uploads/2023/02/IMG_0504-scaled.jpg)
Deli K’s
Concourslaan 98
ingrid@deli-ks.nl
Hoofddorpse notenmix
![Hoofddorpse olie en azijn](https://hoofddorpwinkelstad.nl/wp-content/uploads/2023/02/IMG_0503-scaled.jpg)
Deli K’s
Concourslaan 98
ingrid@deli-ks.nl
Hoofddorpse olie & azijn
![Likeurtje van Hoofddorp](https://hoofddorpwinkelstad.nl/wp-content/uploads/2023/02/IMG_0498-scaled.jpg)
Deli K’s
Concourslaan 98
ingrid@deli-ks.nl
Likeurtje van Hoofddorp
![Hoofddorps bier](https://hoofddorpwinkelstad.nl/wp-content/uploads/2023/02/IMG_0500-scaled.jpg)
Deli K’s
Concourslaan 98
ingrid@deli-ks.nl
Hoofddorps bier
![Eersteling koek](https://hoofddorpwinkelstad.nl/wp-content/uploads/2023/02/IMG_0505-scaled.jpeg)
Bakkerij Gorthuis
Kruisweg 953
bestel@bakkerijgorthuis.nl
Eerstelingetje
![happy demons](https://hoofddorpwinkelstad.nl/wp-content/uploads/2023/03/Schermafbeelding-2023-03-13-om-09.48.06.png)
Verkrijgbaar bij
Deli k’s, Jumbo Hofman Marktlaan, Restaurant Elders, C.Cafe en Bar Bistro Jozeph.